Projekty Marketingowe

Zajmuję się profesjonalnym prowadzniem projektów marketingowych z wykorzystaniem mediów cyfrowych.

Szkolenia i Warsztaty

Prowadzę szkolenia oraz warsztaty dla działów marketingu, sprzedaży oraz rekrutacyjnych.

Prelekcje i wystąpienia

Chętnie występuję i dzielę się wiedzą podczas konferencji i spotkań ze studentami.

Projekty Marketingowe

Na co dzień współpracuję z agencją kreatywną 1000ideas w Krakowie. Odpowiadam za relacje z Klientami, ale również za płynne prowadzenie projektów z zakresu marketingu internetowego. Zakres naszej współpracy jest szeroki. Od zaprojektowania identyfikacji wizualnej, kampanii online przez przygotowanie materiałów do druku oraz organizowanie wydarzeń i wsparcia merytorycznego.

Niezależnie współpracuję również bezpośrednio z firmami w zakresie konsultacji marketingowych, wsparcia sprzedaży, audytów działań marketingowych itp. Do każdego Klienta podchodzę indywidualnie według jego potrzeb.

Jeżeli czujesz, że mógłbym Ci pomóc – umówmy się na spotkanie lub telefon. Po krótkiej rozmowie okaże się, w jakich obszarach mógłbym Ci pomóc. Zapraszam więc do kontaktu :).

Szkolenia i Warsztaty

Od kilku lat prowadzę projekty szkoleniowe oraz warsztaty w firmach. Zdarza mi się również współpracować z firmami szkoleniowymi i pełnić rolę trenera na wydarzeniach otwartych. Czasami również samodzielnie organizuję otwarte spotkania.

Na zajęciach zazwyczaj opowiadam o tematach związanych z moją pracą zawodową: wykorzystaniu cyfrowych mediów w codziennej działalności biznesu. Szczególnie upodobałem sobie temat szkoleń z Social Media (oraz jak je wykorzystać w różnych obszarach biznesowych).

Staram się jednak wykorzystać nie tylko znajomość nowych mediów, ale również wiedzę z zakresu dziennikarstwa oraz procesów sprzedażowych. Tak, aby szkolenia i warsztaty dawały uczestnikom konkretną wiedzę oraz konkretne umiejętności, które mogą wykorzystać już na drugi dzień po szkoleniu.

Przykładowe tematy szkoleń to: Social Media w służbie rekrutacji, Lokalny Biznes w Social Media czy (całkiem ostatnio popularny) Skuteczny Social Selling na LinkedIn.

Do każdych warsztatów oraz szkolenia podchodzę indywidualnie. Dlatego każde spotkanie jest zupełnie inne. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniami w tym temacie - skontaktuj się ze mną. Ustalimy zakres, termin oraz optymalne koszty takich zajęć.

Profesjonalne i merytoryczne szkolenie i warsztaty. Zdecydowanie polecam Kamila każdemu kto interesuje się tą tematyką. Jedna wada szkolenia była taka, że było za krótkie :)

Wojciech

Wojciech

Canon Polska

Byłam uczestniczką szkolenia prowadzonego przez Kamila "skuteczny marketing na LinkedIn". Był to bardzo dobrze zainwestowany czas. Prowadzący świetnie zna się na Social Mediach i w sposób bardzo przyjemny wprowadził w ten świat wszystkich uczestników! Gorąco polecam!

kamila

Kamila

Arval - BNP Paribas Group

Rekomenduję szkolenie prowadzone przez Kamila dotyczące skutecznego marketingu na LinkedIn.

klaudia

Klaudia

CTER Executive Recruitment & Interim Management

Prelekcje i wystąpienia

fota2

Lubię dzielić się wiedzą. Dlatego bardzo chętnie występuję na wszelkiego rodzaju konferencjach, spotkaniach branżowych, wykładach otwartych na uczelniach oraz spotkaniach ze studentami. W ciągu kilkudziesięciominutowych prelekcji staram się zaciekawić publiczność pewną ciekawostką, własnymi przemyśleniami oraz ciekawymi przykładami.

Kiedyś powiedziałem sobie, że nigdy nie pokażę tej samej prezentacji dwukrotnie. Do dzisiaj trzymam się tego postanowienia i przygotowuję się od nowa na każdy występ. Dlatego jeżeli miałeś okazję widzieć moje wystąpienie – możesz być pewien, że na następnym czeka Cię coś nowego.

Występowałem na takich spotkaniach jak: Czwartek Social Media (w kilku miastach), Social Media Convent, Social Media Show, EastCamp, ShopCamp oraz innych imprezach organizowanych m.in. przez uczelnie.

Gdybyś chciał mnie zaprosić, abym wystąpił – możesz być pewien, że wystąpię z czymś, o czym jeszcze nigdy wcześniej nie mówiłem.