Czy jesteś Instagramowym chłopakiem?

Kojarzycie pojęcie “Modelki z Instagrama”? To pojęcie oznacza dziewczyny, które publikowanie zdjęć na Instagramie nazwały pracą. I słusznie. Na współpracach z markami zarabiają od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie. Oglądając takie zdjęcia zapominamy jednak, że ktoś te zdjęcia musi przecież robić. I tu okazuje się niezbędna rola Instagramowego Chłopaka. To dzięki temu cichemu bohaterowi możemy podziwiać wdzięki pięknych modelek na Instagramie. Czy jesteś jednym z nich?

“Możesz mi zrobić zdjęcie? Tak jak stoję tyłem i się patrzę w dal?” Jak często słyszysz taki tekst lub podobne? Jeżeli częściej niż raz w tygodniu – to możesz być dumny. Jestes prawdziwym instagramowym bohaterem. To dzięki Tobie wokół Twojej dziewczyny tworzy się społeczność oglądających i to dzięki Tobie spływa hajs i splendor.

 

 

Jeżeli publikujesz zdjęcie z sesji zdjęciowej (np. z sesji ślubnej) to zazwyczaj podpisujesz i tagujesz autora. Niestety pojedyncze zdjęcia na Insta są dyskredytowane. Poza tym – przecież to ona potem je obrobi w Snapseedzie (w sumie dobra aplikacja do obróbki zdjęć – polecam) doda setki filtrów, wykadruje, napisze tekst i doda odpowiednie hashtagi. Więc sukces przypisuje sobie. Tymczasem bez Twojego zdjęcia – byłoby ciężko. No, chyba, że dziewczyna robiłaby same selfiaczki przed lustrem. Jest to jakaś strategia.

 

 

Dziewczyny – doceńcie swoich Instagramowych Chłopaków :) Oznaczajcie ich na zdjęciach, podpisujcie. Albo… odwdzięczajcie się w inny, miły sposób… (np. podając im zimne piwo i gorącego steka po dniu cykania Wam fotek)!

Jesteś Instagramowym Chłopakiem? Daj lajka!
Niech inni Instagramowe Chłopaki widzą ilu nas jest! :)

Podobał Ci się artykuł? Polub Fanpage!

Copyright 2017 K-Media Kamil Mirowski
©  All Rights Reserved