Kim jestem?

Bia³ostockie Czwartki Social Media /

Nazywam się Kamil Mirowski i jestem pasjonatem marketingu społecznościowego oraz internetowego.

W branży interaktywnej pracuję od 2008 roku. Specjalizuję się głównie w obszarach social media marketingu, takich jak: strategia, komunikacja, obsługa klienta, zarządzanie kryzysami, obsługa i optymalizacja kampanii reklamowych, współpraca z blogerami oraz wsparcie sprzedaży. Jestem współorganizatorem spotkań: Czwartkowe Spotkania Social Media, samodzielnym szkoleniowcem, prelegentem na branżowych konferencjach, wykładowcą oraz autorem serwisu MrSocial.pl.

 

Zdarza mi się prowadzić prelekcje na barcampach, wykłady na uczelniach, szkolenia w firmach. Opowiadam głównie o marketingu społecznościowym, o strategii i komunikacji w nowych mediach. Dawno temu postanowiłem sobie, że żadna moja prezentacja nie będzie taka sama, więc jeżeli miałeś okazji słuchać jednego mojego wystąpienia – możesz być pewien, że na następnym nie będzie tak samo. Każde szkolenie, każda prelekcja, czy wykład wygląda inaczej. Przynajmniej staram się, by tak było :). Pisuję czasami do branżowych czasopism.

Jestem założycielem grupy Białostockie Social Media na Facebooku oraz organizatorem spotkań Białostocki Czwartek Social Media, które są częścią grubszej imprezy, jakim jest Czwartek Social Media zwany niegdyś Piwem Social Media.

 

Wszystkiego, co umiem nauczyłem się w:

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Białymstoku oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończyłem kierunek Stosunki Międzynarodowe o specjalizacji Dziennikarstwo i Komunikacja Masowa w WSE oraz podyplomowo Marketing Internetowy w SGH.

Pracowałem dla takich firm jak:

Miałem przyjemność pracować dla takich marek jak: Heyah, Nike, Winiary, HBO, United International Pictures, EA Games, Sony, Netia, Allianz, BZWBK, BOŚ (bossafx), Dr. Oetker, Jutrzenka.

Pracowałem również dla mniejszych, regionalnych firm, takich jak: Dwór Czarneckiego, Dr Tusz, Publikator czy Drukarnia Koncept.

 

Obserwuj mnie na Facebooku:

 

Więcej możesz poczytać w sieciach społecznościowych:

Inne Publikacje związane z moją osobą w tle: